eGospodarka.pl

eGospodarka.plFirmaSzkolenia › Dlaczego hosting to mądra inwestycja dla twojego e-commerce?
Dlaczego warto inwestować w hosting? Bezpłatny webinar z najlepszymi ekspertami w branży

Właściciele stron internetowych oraz e-sklepów powinni ze szczególną uwagą podchodzić do tematu ochrony swoich źródeł. Bezpieczeństwo danych to praktyka polegająca na zabezpieczeniu ich przed kradzieżą, uszkodzeniem bądź utratą. Bardzo ważne w tym przypadku jest nie tylko ochrona danych z punktu widzenia RODO, ale także ogromne ryzyko poniesienia strat wizerunkowych w momencie wycieku lub kradzieży danych. Istotną rolę w tym procesie odgrywa hosting.

iCEA Group - międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu wraz z doświadczonymi ekspertami rynku e-commerce, ruszyła z cyklem bezpłatnych webinarów edukacyjnych, podczas których specjaliści dzielą się swoją wiedzą z obszarów e-handlu. Webinary skierowane są do właścicieli, e-commerce, managerów oraz specjalistów digital marketingu. Celem cyklu edukacyjnego jest pomoc w lepszym rozumieniu i wykorzystaniu potencjału marketingu internetowego w e-biznesie.

O tym dlaczego tak ważny jest wybór odpowiedniej usługi hostingowej, a co za tym idzie zabezpieczenie danych, opowie gość najbliższego webinarium: Karolina Kołek - Account Manager w Hostersi - firmie, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań IT w obszarach projektowania infrastruktury serwerowej, wdrażania chmury obliczeniowej i zarządzania serwerami oraz wspiera zabezpieczenie danych.

Aby zwiększyć ochronę danych oraz zdolności operacyjne e-sklepu niezbędne jest posiadanie hostingu z systemem regularnych kopii zapasowych. To bardzo ważne dla każdego właściciela witryny, który chce zapewnić sobie bezpieczeństwo i chronić swoje dane. Regularne tworzenie kopii zapasowych pozwala na odzyskanie danych w przypadku awarii lub utraty danych. Ponadto, hosting z systemem regularnych kopii zapasowych może pomóc w ochronie przed atakami hakerskimi i innymi cyberzagrożeniami.

Inwestowanie w hosting jest koniecznością dla każdego właściciela strony internetowej czy e-sklepu, który chce chronić swoje dane. W przypadku awarii lub utraty danych, wsparcie dostawcy hostingu pozwala na szybkie odzyskanie danych, dzięki czemu możemy oszczędzić czas i pieniądze dlatego w najbliższym odcinku wraz z naszym ekspertem skupimy się na analizie rodzajów hostingu - ich wadach i zaletach, powiemy czym jest architektura serwera dla e-sklepu, oraz czym jest real use cases, czyli jak nie spalić akcji promocyjnych - mówi prowadzący Paweł Borowik, Vice President of Business Development w iCEA Group.

Całodobowa, profesjonalna opieka administracyjna hostingowa pozwala uniknąć nawet 90% problemów, związanych zarządzaniem infrastrukturą serwerową i chmurową. Dbanie o utrzymanie środowiska serwerowego, jego rozwój, aktualizacje, kopie zapasowe, reakcja na wszelkie problemy i awarie z czasem odpowiedzi sprawia, że właściciele sklepu, którzy powierzyli swój hosting ekspertom, mogą się skupić na rozwoju swojego biznesu, a profesjonaliści zadbają, o to by ich platformy online były zawsze dostępne, wydajne i bezpieczne.

Ludzie, otwierając sklep internetowy, zapominają o wielu rzeczach, które będą miały ogromne znaczenie dla rozwoju ich e-commerce w przyszłości. Chodzi o infrastrukturę, albo po prostu hosting. Zastosowanie szybkiego i niezawodnego hostingu wpływa na szybkość wczytywania strony, co z kolei ma bezpośredni wpływ na doświadczenie użytkowników, wyniki sprzedaży, a nawet koszty reklamy w wyszukiwarce Google. O tym, jak wybrać właściwy hosting, na co zwrócić uwagę oraz ile będzie to kosztować opowiem podczas najbliższego webinaru - mówi Karolina Kołek - Account Manager w firmie Hostersi.


Kolejny bezpłatny webinar edukacyjny iCEA Group pt. „Dlaczego hosting to mądra inwestycja dla twojego e-commerce? ” już 30 sierpnia 2023 r. o godzinie 10:00, zapisy do udziału .

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnych czołowych portali branżowych: eGospodarka.pl,
Nowy Marketing, Teoria Biznesu oraz Digital Now! Magazine - tytułu dla branży e-biznesu.

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: