eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plFirmaSzkolenia › Sukcesja 2.0: Zwiększ Efektywność Procesu Sukcesji
Sukcesja 2.0: Zwiększ Efektywność Procesu Sukcesji – spotkanie online z dr Adrianna Lewandowską. Już 12 grudnia 2023 r. o godz. 19:00.

Zapraszamy do rozmowy zarówno właścicieli jak i sukcesorów firm rodzinnych, aby wspólnie budować most między pokoleniami.

Podczas spotkania dr Adrianna Lewandowska opowie o największych wyzwaniach i newralgicznych punktach, jakie pojawiają się w procesie sukcesji. Uczestnicy dowiedzą się również, co jest szczególnie ważne we współpracy sukcesyjnej dwóch pokoleń, co może zrobić zarówno nestor jak i sukcesor, aby zwiększyć skuteczność sukcesji, pozna również najczęstsze bariery sukcesyjne oraz dowie się, jak je przełamać. Uczestnicy webinaru będą mieli możliwość zweryfikowania swojej sytuacji sukcesyjnej i rozważania, czy na pewno przemyśleli wszystkie ważne aspekty procesu, i mogą świadomie podejmować decyzje i przejść cały proces sukcesyjny.

Będzie możliwość zadawania pytań dr Adriannie Lewandowskie, a gdyby po webinarze, właściciele uczestniczący w spotkaniu mieli potrzebę konsultacji, to również będzie możliwość umówienia spotkania.

Spotkanie jest bezpłatne, ale z ograniczoną liczba miejsc – zapisy na stronie:


Instytut Biznesu Rodzinnego to Centrum Usług o Firmach Rodzinnych w Polsce i za granicą. Wiodącą misją działań Instytutu jest profesjonalizacja polskich przedsiębiorstw rodzinnych poprzez doradztwo w zakresie procesu sukcesji, strategii międzypokoleniowych i Konstytucji Firm Rodzinnych, szerzenie wiedzy, dobrych praktyk, prowadzenie i publikowanie wyników badań naukowych oraz wymianę doświadczeń krajowych i zagranicznych. Każdego roku Instytut organizuje szereg wydarzeń́ dedykowanych firmom rodzinnym, które zawsze są unikatową platformą wymiany doświadczeń́ i okazją do nawiązania bezcennych relacji biznesowych.

Edukacja

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: